Logo

Výsledky seriálu Talent

Poradie Meno Rating Počet bodov Počet turnajov Oddiel Dátum narodenia
1. Strapec Lukas 1200 376 7 Sk Junior Cvc Banska Bystrica 06.05.2010
2. Durovka Marek 1023 344 7 Sk Junior Cvc Banska Bystrica 14.06.2010
3. Zvoda Matej 1000 108 6 TSS Martin 25.01.2010
4. Hudak Michal 1056 56 1 Sachy Reinter Kosice 30.09.2010
5. Elias Simon 1036 50 1 CVC Zilina 30.01.2010
6. Meszaros Casey Ryan 1000 38 2 Ksn Bratislava 03.12.2011
7. Sokolsky David 1000 31 2 Tj Slovan Smizany 12.03.2010
8. Sun Martin 1000 25 2 TSM Slovan BA 13.03.2011
9. Kovac Maros 1000 19 4 ZS s MS Liptovska Tepla 07.02.2012
10. Kalata Martin 1000 18 2 Sk Kdv Kezmarok 19.02.2010
11. Mederly Peter 1000 17 2 Sk Levice 12.07.2012
12. Martynek Filip 1000 13 1 Tj Slavia Pu Presov 02.09.2010
13. Kriscak Simon 1000 12 1 CVC Turzovka 25.07.2010
14. Slatkovsky Kristian 1000 9 1 Msk Spisske Vlachy 26.05.2010
15. Papaj Aurel 1000 8 1 Liptovska Sachova Skola 25.05.2010
16. Rusek Michal 1000 7 2 Liptovska Sachova Skola 19.04.2011
17. Zvoda Marek 1000 4 4 TSS Martin 08.12.2011
18. Sefcik Vaclav 1000 4 4 Sk Bijacovce 11.01.2011
19. Duda Filip 1000 4 4 SK Junior Banska Bystrica 27.06.2010
20. Pitak Patrik 1000 3 3 CVC Zilina 18.01.2012
21. Morong Hugo 1000 3 3 Sk Bijacovce 12.08.2011
22. Racak Michal 1000 2 2 SK Brezno 14.03.2012
23. Pokusa Branislav 1000 2 2 TJ Tatran Zakamenne 03.08.2010
24. Valko Matus 1000 2 2 Sk Bijacovce 05.03.2010
25. Fridrich Michal 1000 2 2 ZS s MS Liptovska Tepla 02.02.2010
26. Strapec Tomas 1000 1 1 SK Junior Banska Bystrica 23.10.2011
27. Komara Kristian 1000 1 1 Sk Bijacovce 31.08.2011
28. Misik Tomas 1000 1 1 ZS Janka Krala LM 10.07.2011
29. Tokarcik Markus 1000 1 1 TSS Martin 13.04.2011
30. Mrekaj Jakub 1000 1 1 Tj Tatran Zakamenne 01.04.2011
31. Dorusa Matus 1000 1 1 CVC Zilina 02.03.2011
32. Bella Filip 1000 1 1 individualny clen 08.02.2011
33. Halcin Erik 1000 1 1 Sk Cvc Lendak 03.02.2011
34. Murin Lukas 1000 1 1 Tj Tatran Zakamenne 27.12.2010
35. Plaskur Marek 1000 1 1 Tj Tatran Zakamenne 04.11.2010
36. Matusik Petr 1000 1 1 Beskydska sachova skola 25.10.2010
37. Suvak Michal 1000 1 1 Od Dasky 28.09.2010
38. Scamba Lukas 1000 1 1 EZS L.Mikulas 15.09.2010
39. Hruz Matej 1000 1 1 TSC Martin 09.06.2010
40. Tkacik Michal 1000 1 1 ZS s MS Liptovska Tepla 26.05.2010
41. Hric Jan 0 1 1 LSS 20.04.2010
42. Simoncic Matus 1000 1 1 TJ Drazkovce 14.01.2010