Logo

Aktuality

Pod lupou (aký bol minulý 24.týždeň a aký bude budúci 25. týždeň)

Čo priniesol uplynulý týždeň (24. týždeň)
Materská škola (MŠ) Moyzesa Ružomberok - Boris Pátek, Filip Demčák, Jakub Kajan, Marián Janovec obsadila 4. Viac v článku Turnaj Materských škôl - 11.6.2008 Frýdek Místek
Z našich hráčov sa najlepšie umiestnila Martina Halajová, ktorá obsadila vo svojej kategórii do 14 rokov 4.miesto. Podrobnejšie informácie a tabuľky nájdete na http://www.chess.sk/ v časti články.

Čo nás čaká tento týždeň (25.týždeň)
Pondelok 16.6.2008 – stretnutie rodičov k festivalu a k prázdninovým aktivitám
                                       - tréning všetkých bude v CVČ (teda aj  gymnazistov)
Utorok 17.6.2008 o 13.00 hod. – turnaj v Materskej škôlke
Štvrtok 19.6.2008 – príprava miestností na medzinárodný festival V4
20.6. až 22.6.2008 – detský festival V4 RZ Demänovka

V4 - Zoznam prihlásených detí do turnaja do 9 rokov

Detský šachový festival V4 LIPTOV 2008

Zoznam prihlásených detí do turnaja do 9 rokov nájdete na stránke festivalu www.v4.chess.sk. Pre viac detailov si pozrite aj adresár Zoznam hráčov ( http://v4.chess.sk/zoznam-hracov ).

celý článok »

Finále dosteneckej ligy - komentár Mgr. Karola Pekára

V sobotu 7.júna vyvrcholila Dorastenecká liga družstiev v šachu záverečným turnajom v Dunajskej Strede. Tri družstvá zo Západného Slovenska (ŠK Dunajská Streda, KŠC Komárno a CVČ Nitra) a tri družstvá z Východného Slovenska (ŠK Liptov, KdV Kežmarok a ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová) si do finále preniesli výsledky z regionálnej časti a odohrali po tri zápasy. Najlepšiu východiskovú pozíciu mali domáci obhajcovia minuloročného prvenstva, ktorí štartovali s plným bodovým ziskom, naopak z východnej časti si všetky družstvá priniesli po jednom víťazstve a jednej prehre.

Pod lupou (aký bol minulý 23.týždeň a aký bude budúci 24. týždeň)

Čo priniesol uplynulý týždeň (23. týždeň)
 
Finále dorasteneckej ligy 7.6.2008 Dunajská Streda
Záverečné poradie:
Dunajská Streda 11, 2. ŠK Ondrašová 10, 3. ŠK Liptov 9, 4. KŠC Komárno 6, 5. Kežmarok 4, 6.Nitra 3.
Gratulujeme !!! Pozrite si komentár Mgr. K. Pekára.
 
Ružomberská detská olympiáda – 5.6.2008 Ružomberok
V kategórii chlapcov 2. miesto Kerdík Adam, 4. miesto Loviška Ondrej a 6. miesto Mojš Richard
V kategórii dievčat 1. miesto – Halajová Martina  
 
V sobotu bol ukončený ďalší cyklus sústredení s GM G. Timoščenkom a P. Palečkom
           
Čo nás čaká tento týždeň (24.týždeň)
 
Tento týždeň sa naši hráči zúčastnia nasledovných akcií:
-      turnaj vo Frýdku Místku 11.6.2008 o Majstrovský titul materských škôl 
-      -  finále GPX v Martine 14.6.2008  zúčastnia: Repčeková, Tomová, Kerdík, Halajová

2. miesto v dorasteneckej lige

Gratulujeme!!!
dnes v sobotu 7. júna v Dunajskej Strede vyvrcholila dorastenecká liga finálovými zápasmi.
Z Liptova štartovali dve družstvá ŠK Liptov a ŠK Kriváň Liptovský Mikuláš – Ondrašová. 
Zvíťazilo domáce družstvo z Dunajskej Stredy a obhájilo lanské víťazstvo.
Družstvo ŠK Kriváň v zložení Mazúr, Medvec, Turková, Petráš zvládlo finálové súboje najlepšie a celkovo obsadilo 2. miesto.
Družstvo ŠK Liptov v zložení Maďar, Druska, Jelen, Motyčaková skončilo na 3. mieste.

Finále Dorasteneckej Ligy 2008 - Držíme palce

7.júna organizuje ŠK Dunajská Streda finále Dorasteneckej ligy za účasti družstiev
ŠK Dunajská Streda, KŠC Komárno, CVČ Nitra
ŠK Liptov, KdV Kežmarok a LŠŠ Liptovský Mikuláš
Online prenos z jednotlivých kôl sa chystá
1.kolo od 09.00 http://www.online.chess.sk/dlfin1/
2.kolo od 11.15 http://www.online.chess.sk/dlfin2/
3.kolo od 13.30 http://www.online.chess.sk/dlfin3/

Držíme palce našim družstvám !!!

Nájdených 906 záznamov | Zobrazené záznamy 901 až 906